Konsulenter

Konsulenter som kan blive certificeret i MP Indicator er både selvstændige ledelseskonsulenter, headhuntere og personalechefer i offentlige og private organisationer.

Kurset varer 4 dage og giver dig en omfattende baggrundsviden indenfor paradoksledelse og MPI.

Ligeledes vil en certificering give dig adgang til at anvende Web applicationen og foretage tests.

Kontakts os på info@mpindicator.dk hvis du ønsker at vide mere, eller kontakt en af nedenstående certificerede konsulenter.

Anders Lillebæk Jacobsen abj@rn.dk
Anne Jacobsen aja@eaaa.dk
Anne Lehnschau regnskab@amcentret.dk og ale@amcentret.dk
Anne Meelsen anm@macmannberg.dk
Anne Brøndum Andersen a-skole@aalborg.dk
Anne Marie Damkjer anda@fak.dk
Arne Møller VA52@suf.kk.dk
Astrid Perregaard ap@connector.dk
Benedicte Maul maul@maul.as
Benny Lage bel@jlbr.dk
Bettina R Thøgersen BRT@dlf.org
Birgitte Kornerup Jørgensen mail@birgittekornerup.dk
Camilla Duus camilla@clavis.dk
Conny Westphall Conny@genesi.dk
Dennis Calender dca@landbosyd.dk
Dorthe Jensen dj22875887@outlook.dk
Dorthe Vilsgaard Ahimsa2@gmail.com
Hanne V Moltke Hanne@newstories.dk
Hans Lundsgaard lundsgaard@mil.dk
Heidi Rosenqvist heidi@heidirosenqvist.dk
Ida Lund ida@overgaardlund.dk
Ida Gamborg Nielsen IGN@ramboll.com
Jan Holmsgaard jah@janholmsgaard.dk
Jens Karlsmose jens@nextcontext.com
Jesper Berntson jbe@targit.com
Joachim Meier joachimmeier@hotmail.com
Jonas Hedegaard BT7Z@suf.kk.dk
Julie Sigsgaard julie@clavis.dk
Jytte Rahbæk Schmidt jytte@mvrconsult.dk
Jørgen Keinicke jk@keinicke.com
Jørgen Jørgensen jjorgensen@vitrolife.com
Karen Freiesleben kaf@gefion.dk
Katrine Brenner FX6W@suf.kk.dk
Kim Martin Nielsen kmn@lead.eu
Klavs Nybjerg nybjerg@mil.dk
Kristoffer Wulff G09I@suf.kk.dk
Kuno Johansen kuno@gellertjohansen.dk
Lars Dalby Gundersen lars@clavis.dk
Lea Rothenborg lea@dlf.org
Lene Bilde l.bilde@rn.dk
Lene Worning lw@connector.dk
Linda S Hede lsh@hflc.dk
Line Halborg AG5N@suf.kk.dk
Line Sakstrup line@macmannberg.dk
Lis Larsen Lis.Larsen@alleenspsykolog.dk
Lise Hansen lise.hansen@rn.dk
Lone Reinholdt Olesen lr@dacapo.as
Lotte Luscher lotte@clavis.dk
Mads Nibe Mads.nibe@rn.dk
Majbrit Richardt mrr@rn.dk
Majken Blom Søfeldt mail@blomsoefeldt.dk
Marco Mosbæk Hansen marcomosbk@gmail.com
Margit Beuchert mb@granhojen.dk
Martin Carlslund isp-ud02@fak.dk
Merete L Andersen mla@landbonord.dk
Mette Clausen mc@connector.dk
Mette Lynghøj ml@connector.dk
Mette Ørts Thingstrup mette@clavis.dk
Michael Pingel miha@fak.dk
Michael Rose miro@fak.dk
Morten Kaiser mbk013@maersktraining.com
Morten Novrup Henriksen morten@impaq.dk
Morten Tamstorf mot@mannaz.com
Nina Marie Armand E61T@suf.kk.dk
Peter Hegelund phe@eeu.dk
Peter Westenholz peter@nypraxis.dk
Peter Harboe Thomsen pht@keylearning.dk
Rikke Autzen ra@ukon.dk
Sanne Ferdinandsen saf@granhojen.dk
Sofie Worm Tighe sofie_wt@hotmail.com
Steen Barrett snb@c.dk
Søren Harboe Thomsen harboeramkilde@me.com
Thomas Asmussen Thomas@genesi.dk
Thomas Lundby thomas@impaq.dk
Thomas Specht tcs@macmannberg.dk
Thomas Bonderup tbo@macmannberg.dk
Thomas Johansen tjo@macmannberg.dk
Thomas Thorsø thth@flugger.com
Thomas Thorsøe thth@flugger.com
Thomas Holch Andersen tha@landbothy.dk
Tove Goldbeck Jensen tg@gefion.dk
Trille Lykke tfl@attractor.dk
Vilhelm Holsting Vilhelm.holsting@gmail.com